X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Wordpress Portal Teması

AnasayfaYazılarBilgilerWordpress Portal Teması

Wordpress Portal Teması


Wordpress alt yapısını kullanmak isteyenler ve bu alt yapı üzerinden bir portal sitesi oluşturmak isteyenler için birçok farklı zorluk bulunmaktadır. Ancak bu zorluklardan en büyüğü ve en aşılamaz olanı web sitesinin temasıdır. Wordpress üzerinde binlerce tema bulunmasına rağmen doğru bir portal sitesi oluşturmak ve bu web sitesini uzun süreler profesyonelce kullanabilmek için en doğru temaya ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu noktada özel olarak geliştirilmiş olan wordpress portal teması en başarılı sonuçların alınmasına olanak tanımaktadır. Bir portal temasının sahip olması gereken birçok farklı özellik bulunmaktadır. Kullanıma sunulan tema bu alan için özel olarak geliştirildiğinden başarılı sonuçların alınmasına olanak tanımaktadır.


Portal sitesi oluşturmak ciddi derecede emek ve zaman gerektirmektedir. Ancak bu site doğru bir tema üzerinde planlanmadığında ve doğru bir tema üzerinden hayata geçirilmediğinde birçok farklı sorun meydana gelebilmektedir. Bunlardan en büyüğü sitenin sürekli olarak güncel tutulması gerektiğidir.

Eğer site sürekli olarak güncel tutulmazsa arama motorları arasındaki sıralamasını da kaybedecektir. Bu sebepten kullanılacak olan tema bu hıza uygun niteliklere sahip olmalıdır.

Wordpress portal teması geliştirilirken oluşturulacak olan bir portal sitesinde nelere ihtiyaç duyulduğu ve nelerin daha dikkat çekici olduğu göz önünde bulundurulmuştur.

Bu sayede portal sitesinde yer alacak olan içerikler her zaman çok daha dikkat çekici bir hal almakta ve kullanıcıların site içerisinde daha uzun süre vakit geçirmesini sağlamaktadır.


Hosting Billing Automation by WISECP
Top