X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

WEB HOSTİNG SSD

AnasayfaYazılarBilgilerWEB HOSTİNG SSD

WEB HOSTİNG SSD

Web hosting SSD, normal hosting paketlerine göre çok daha hızlı ve stabil bir sistemdir. Bu sistemleri trafikleri fazla olan web siteleri kullanmaktadır. SSD hosting SSD kullanıcılarını kullanan bir hosting sistemidir. SSD’ler, veri depolama teknolojisindeki en son büyük gelişmedir ve web siteniz için geleneksel sabit disk sürücülerine sahip sunuculardan daha hızlı ve daha güvenilir barındırma sağlar. Bu sebeple oldukça tercih sebebidir. Bizler SD MEDYA olarak web hosting SSD hizmetini tamamen profesyonel olarak vermekteyiz. Sizlerde profesyonel hizmet için bizleri SD MEDYA tercih edebilirsiniz.

WEB HOSTİNG NE İŞE YARAR?

 

Web hosting internet ortamında bulunan bütün verilerin barınması işine yarar. Bilgisayar gibi teknolojik ve bilgi alışverişini sağlayan cihazlar için hosting olmazsa olmazdır . Online ortamda bilgi depolanmasını sağlayarak bir bakıma özellikle web sitesine sahip olanların eli ayağı konumundadır. Bu sebeple hosting hizmeti günümüz teknoloji çağında ki en önemli unsurlar arasındadır.

WEB HOSTİNG NEDİR?

Web hosting günümüzde insanların en çok bilgi edindikleri verilerin bulundukları internet ortamında bulunan fotoğraf, video, metin gibi verilerin depolandığı alana verilen addır. Ziyaretçileriniz web tarayıcısına sizin web sitenizin adresini yazdığında sitenize ait dosyaların barındığı sunucuya yönlendirilir. Bu sebeple bir hosting hesabınız olmadan web sitenizin internet üzerinde yayınlanması mümkün değildir. Kullanıcılar da mecburi olarak web hosting satın almalıdırlar. Bu hosting sistemindeki paketler değişiklik göstermektedir. Çoğu kullanıcı daha verimli web sitesi için hosting alırken alanında uzman kişilerden destek almayı tercih ediyorlar. Sizlerde destek almak için bizleri SD MEDYA tercih edebilir sitenize en uygun hosting paketine sahip olabilirsiniz.

LİMİTSİZ HOSTİNG

Limitsiz hosting herhangi alan veya trafik sıkıntısı olmadan verilen hosting hizmetidir. Bu da internet sitesine ne kadar çok kişi girerse girsin sitenin çökmemesine sebep olmaktadır. Limitsiz hosting hizmeti limitsiz bir disk alanını sunmaktadır. Disk alanı sitede bulunan görsellerin ve diğer tüm dosyaların saklanması için önemlidir. Sitede bulunan dosyalar ne kadar büyükse kullandığı alan da o kadar büyüktür. Yani daha büyük bir disk alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Limitsiz hosting kullanıcılarının bu tarz kısıtlamaları yoktur. Çünkü onların hosting hizmeti zaten limitsizdir. Hosting hizmeti satın alacak olan herkesin limitsiz hosting almasına gerek yoktur. Kişisel kullanılacak olan web siteleri, daha az kullanıcının aynı ayda sitede olması gibi etkenlerden dolayı daha az kullanıcıya hitap eden siteler kendi limitlerine göre hosting alımı yapmaları daha doğru olur. Bizler SD MEDYA olarak dilerseniz limitsiz dilerseniz daha limitli şekilde hosting satımları yapmaktayız. Siz değerli kullanıcılar web siteniz için en uygun hostinge sahip olmak için lütfen bizlere web sitemizden sdmedya.net adresinden ulaşın.

WEB HOSTİNG ÜCRETLERİ

Almak istediğiniz web hosting hizmetine göre fiyatlarımızda değişiklik olmaktadır. Alacağınız hizmete göre fiyat belirlendiğinden dolayı lütfen bizlere web sitemiz üzerinden sdmedya.net adresinden ulaşarak fiyat bilgisi ve diğer tüm hizmetlerimizle alakalı bilgi alınız.

SIK SORULAN SORULAR

  1. Web hosting ne için kullanılır?

İnternet üzerindeki dataların muhafaza edilmesinde kullanılan hizmettir.

  1. Web hosting ssd nedir?

Daha hızlı hizmet alabileceğiniz hosting hizmetine web hosting SSD denilmektedir.

  1. Web hosting nasıl çalışır?

Aldığıız hosting paketine göre değişiklik kazanan ve ona göre hizmet veren web hosing paketi tamamen seçtiğiniz içeriğe göre çalışmaktadır.

 

 


Hosting Billing Automation by WISECP
Top