wordpress temaları

GOOGLE REKLAMI

Google reklamı, Google’ın bize sunmuş olduğu siteyi üst sıralara çıkartmada kullanılan siteye kullanıcı çekmek için yapılan reklam verme işlemidir. Internette sörf yaparken süreki karşılaştığımız reklamlar google tarafından verilmektedir. Bu reklamlar sayesinde ticari web siteleri daha fazla kullanıcıya ulaşır ve kendi ticari sayfalarını tanıtmış olurlar.  bu getirilerden dolayı çoğu büyük işletme her ay google reklamı için çok büyük meblağlar ayırmaktadır. Google reklamı için doğru reklamı bizler SD MEDYA olarak hazırlamaktayız.

GOOGLE’A NASIL REKLAM VERİLİR?

  • Hizmet verilen konumu belirlemek
  • Ayıracağınız bütçeyi belirlemek
  • Uygun kampanya adı belirlemek
  • Doğru anahtar kelimeyi belirlemek

 

WEB SİTESİNE REKLAM VERME

Google’da üst sıralara çıkmak için kullanıcılar birçok yolu denemektedir. Bunların arasında oldukça etkili olan google reklam verme ise sıklıkla tercih edilir. Çünkü bu reklamlar sayesinde arama motorunda sizin web sitenizle alakalı arama yapıldığında veya web sitenize uygun anahtar kelimeyle ilgili bir arama yapıldığı anda google en üst sıraya reklam vermiş olduğunuz web siteyi çıkarır. Kulanıcı ise aşağıdaki bağlantılara girmek yerine çoğunlukla en üstteki bağlantıya tıklamayı tercih eder. Bu sayede sitenizin popülerliği artar ve eğer bir e-ticaret sitesi ise satışlarınız da bir hayli artmaktadır. Web sitesi sahipleri için bu sebepler oldukça geçerlidir. O yüzden kullanıcılar web sitesi reklamı vermek için her ay oldukça ciddi bütçeler ayırmaktadır.

GOOGLE ADS NEDİR?

Google ADS, Google aracılığıyla ulaşılabilen hemen her yerde reklam yayınlamanızı sağlayan bir reklamcılık hizmetidir. Pek çok arama motoru bu hizmeti sunsa da Google’ın Türkiye’de açık ara en çok kullanılan arama motoru olması, bu hizmeti e-ticaret siteleri için daha önemli hale getirmektedir. Kulanıcılar gidecekleri mekanları, satınn alacakları ürünleri ve diğer konuları google sorarlar. Google ADS ile verilen reklamlar  reklam veren sitenin hizmet ve ürününün tanıtılmasını sağlar. Bu sebeple özellikle Türkiye de google ADS reklamları oldukça önemlidir. Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube’da reklamlarınızı göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır. Google reklamları, internet reklam ekosisteminde en fazla bütçenin kullanıldığı kanaldır. Bütün işletmeler ürünleri daha fazla satılsın, daha fazla telefon aranması elde edilsin ister. Bunun haricinde reklamlar sayesinde hizmet verdiği konumda markasının bilinirliği ve tanınırlığını da artırmış olur.

GOOGLE REKLAM ÜCRETLERİ

Almak istediğiniz google reklam hizmeti içeriği değişeceğinden istenilen ücrette değişiklik göstermektedir. Bu sebeple sizler almak istediğiniz reklamı belirediğiniz anda bizlere SD MEDYA ulaşarak istediğiniz reklamın fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.bizlere ulaşmak için web sitemiz sdmedya.net adresidir. Web sitemizden diğer tüm hizmetlerimizle alakalı bilgi alabilir ve fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

  1. Google reklam verme neden yapılır?

Kullanıcılar internet ortamından gelir elde etmek için reklam vermeye ihiyaç duyarlar bu reklamlar sayesinde siteleri istenilen geliri elde etmeye yaramaktadır. Bu sebeple google reklamları kullanıcılar için en verimli reklam verme hizmeti olmaktadır.

  1. Google reklam ücreti kaç tl?

Yaptırmak istediğiniz reklama göre bütçe dğişmektedir. O sebeple sabit bir fiyat verememekteyiz. Sizler de google reklam vermek istiyorsanız bizlere sdmedya.net adresinden ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  1. Google reklamları kazandırıyor mu?

Google reklamları azımsanmayacak derecede kazanç sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Bu sebeple de oldukça tercih edilen reklam biçimidir. Sizler de google reklam vererek sitenizin popülerliğini artırabilirsiniz.


Hosting Billing Automation by WISECP