wordpress temaları

SD MEDYA İNTERNET HİZMETLERİ

Firmamız aslına dayanarak 2005 yılında küçük bir internet cafe serüveniyle başlayıp bugünlere gelmiştir. Gelişen teknolojiyle birlikte yazılım alanını genişletip bir çok alanda hizmet vermeye başlamıştır. 

SD MEDYA Serdar DEMİR tarafından kurulmuş ve herhangi bir ortaklık söz konusu değildir. 

www.sdmedya.net - www.sdmedya.org - www.sdmedya.com.tr  alan adlarıyla hizmet vermektedir. 

Web hosting alanında en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Şuana kadar hosting ile aldığı kayıtlı tek bir şikayet bulunmamaktadır.

Firmamızın ana merkezi Bursa'nın Osmangazi ilçesindedir. Trabzon Akçaabat ve Almanya Hamburg'ta faaliyetleri devam etmektedir. 

SD MEDYA

Özellikle WordPress ve Hosting işinde profesyonelleşmiş bir ekibiz, Uzun zamandır herşeyimizi ortaya koyarak güzel çalışmalar çıkartabilmek için gece gündüz demeden çalıştık ve bugünlere geldik. Sistemlerimizi en güncel halinde tutarak sizlere daima en iyi hizmeti verdik. 2020 yılında kendimizi teknolojiye bağlı tutarak en güncel uygulamaları sizleri sunduk.

Teknolojinin hızlı gelişimi ile günümüzde nereyse her insan bir internet kullanıcısı haline gelmiştir. Bu noktada bir web sitesi sahibi olmak ciddi derecede önem kazanmıştır. Web sitesi sahibi olmak gerek işletmeler gerekse de bireysen kullanıcılar için her zaman farklı avantajlar sağlamaktadır.

İşletmeler için potansiyel müşteri sayısının arttırılması, hizmet ya da ürünlerin sadece yerel bazda değil ülke ve hatta dünya çapındaki müşterilere ulaştırılması, kar oranlarının arttırılması, bireyler içinse yeni iş imkanlarının sağlanması ya da ek gelir yollarının oluşturulması gibi birçok farklı avantaj sadece bir web sitesi oluşturarak elde edilebilmektedir.
Üstelik geliştirilen wordpress alt yapısı ile hiçbir teknik bilgi ya da beceriye ihtiyaç duyulmamaktadır.

Bu bağlamda SD MEDYA olarak dileyen herkesin hayalindeki web sitesine ulaşabilmesi için profesyonel bir hizmet sağlamaktayız.


Doğru işler her zaman doğru adımları atmak ile başlamaktadır. Müşterilerimizin doğru adımları atabilmesi için hiçbir zaman kalite ve profesyonellikten ödün vermemekte, en kusursuz hosting hizmetlerini ve wordpress temalarını sağlamaktayız.


Her işletmeye ya da bireye uygun alan adını belirleyerek internet ortamında şimdiden bir adım önde olabilirsiniz. Bununla birlikte daha çok web sitesi kullanıcısına erişmek, web sitesini kolay ve hızlı bir şekilde yönetmek, web sitesinde kullanıcıların daha uzun süreler geçirmesini sağlamak sunduğumuz profesyonel wordpress temaları ile mümkündür.


Sağlanan wordpress temalarının tamamı alanında uzman tasarımcılar tarafından ele alınmakta ve kullanıldığı ilk günden itibaren farkını hissettirmektedir.Takdir Sizlerin Saygılarımızla..


Hosting Billing Automation by WISECP