X
X
USD

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

SD MEDYA İNTERNET HİZMETLERİ

Firmamız aslına dayanarak 2005 yılında küçük bir internet cafe serüveniyle başlayıp bugünlere gelmiştir. Gelişen teknolojiyle birlikte yazılım alanını genişletip bir çok alanda hizmet vermeye başlamıştır. 

SD MEDYA Serdar DEMİR tarafından kurulmuş ve herhangi bir ortaklık söz konusu değildir. 

www.sdmedya.net - www.sdmedya.org - www.sdmedya.com.tr  alan adlarıyla hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra www.temavadisi.com üzerinden wordpress temalarını satışa sunmaktadır.

Web hosting alanında en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiştir. Şuana kadar hosting ile aldığı kayıtlı tek bir şikayet bulunmamaktadır.

Firmamızın ana merkezi Bursa'nın Osmangazi ilçesindedir. Trabzon Akçaabat ve Almanya Hamburg'ta faaliyetleri devam etmektedir. 

Özellikle WordPress ve Hosting işinde profesyonelleşmiş bir ekibiz, Uzun zamandır herşeyimizi ortaya koyarak güzel çalışmalar çıkartabilmek için gece gündüz demeden çalıştık ve bugünlere geldik. Sistemlerimizi en güncel halinde tutarak sizlere daima en iyi hizmeti verdik. 2020 yılında kendimizi teknolojiye bağlı tutarak en güncel uygulamaları sizleri sunduk.

Takdir Sizlerin Saygılarımızla..


Whatsapp
Top