X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

WordPress Tek Sayfa Teması

AnasayfaYazılımlarKurumsalWordPress Tek Sayfa Teması

Wordpress Tek Sayfa Teması Tüm meslek dallarına uygun ( ONE PAGE ) Yaprak Site olarak da adlandırılan yapıda tasarlanmış wordpress temadır.

220,00
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL

WordPress Tek Sayfa Teması

WordPress tek sayfa teması Kişisel blog veya kurumsal aynı zamanda işyerleri içinde sade ve şık görünüm elde edilebilir yapıda olan wordpress tek yaprak temamızı siz değerli müşterilerimiz ile buluşturduk. Her türlü kurumsal veya kişisel tasarımlara yanıt verebilecek seçenekler sunar.

WordPress Yaprak Site

Güzellik Salonları, Restoran'lar, Cafeler, Müzik Aletleri, Diş Hekimliği, Veterinerler, Klinikler, Uygulama , Ajanslar, Pazarlama, Danışmanlık, Sigortacılar, Acenteler, Geliştiriciler, Mühendisler, Uzmanlar, Tasarımcılar, Eğitmenler, Fotoğrafçı, Öğretmen veya Yaratıcı çalışmalarını göstermek isteyen  tüm meslek dalları için ideal bir tek yaprak temasıdır.

WordPress ONEPAGE Tema

Kullanımı çok kolaydır, kolayca özelleştirilir ,hızlı yüklenir ve çok daha iyi performans sağlar.

Vaditek onepage  teması tamamen duyarlı tasarımdır. Özelleştirilebilir yapıda ve çeşitli varyasyonları ile mobil uyumlu (responsive) web siteleri için ideal bir wordpress temadır. Her bir birleşen tabletlerde ve telefonlarda uyumlu olması sebebi ile harika bir görüntü elde edeceksiniz.

WordPress Yaprak Tema Özellikleri


Hosting Billing Automation by WISECP
Top