X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Kurumsal Şirket Teması

AnasayfaYazılımlarKurumsalKurumsal Şirket Teması

Kurumsal Şirket teması esnek anasayfası ile istediğiniz düzende sayfalar yapabilmenize imkan sağlamaktadır. Seo uyumlu olarak kodladığımız şirket teması ile kurumsal firmanızın ihtiyacı olan tüm bileşenlerle bir araya getirilmiştir. Uygun fiyatlı kurumsal tema kategorisinde sizlere sunduğumuz Kurumsal Şirket temasını demo adresinden detaylı inceleyebilirsiniz.

185,00
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL

Açıklama

Profesyonel Tema Ayar Paneli

Sizler için hazırladığımız tema ayarları paneli sayesinde, Tema ile alakalı ayarlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Sınırsız Renk Seçeneği

Kurumsal tema ayarlarında bulunan renk seçici sayesinde istediğiniz rengi seçmekte özgürsünüz. İster renk paletinden renk seçin, istersenizde eklemek istediğiniz rengin hex kodunu ilgili alana girin.

Özel Kategori Sayfası

Kategori sayfalarınız için resim ,açıklama, yazı şablonu, sidebar alanı, sidebar pozisyonu, yazı sayısı seçebileceğiniz özel alanlar bulunmaktadır.

Hızlı Tema Kurulumu

Kurumsal Şirket temasını yeni sitenize hızlı bir şekilde kurabilmeniz için sizlere Demo içeriğini barındıran özel bir eklenti sunmaktayız. Dilerseniz temayı aktif ettikten hemen sonra sadece bir kaç tıklama ile sitenizi demodaki hali ile hızlı bir şekilde kurabilirsiniz.

Font Ailesi

Google font ailesinden istediğiniz bir fontu tema ayarlarında tek tıklama ile seçip sitenizde kullanabilirsiniz.

100% Responsive Mobil Uyumlu

Kurumsal Şirket WordPress Şirket teması ile masaüstü ve telefonlarda da uyumlu bir siteniz olur. Google açısından da önem arzeden bu konu google sıralamalarında da sizi bir adım öne geçirir.

WordPress Menü Sistemi

WordPress'in kendi menü sistemi ile çalışan Kurumsal Şirket Teması, kolay menüler oluşturmanızı sağlar. Ayrıca katmanlı yani açılır menü oluşturulmasınıda desteklediği gibi mobil girişler için ayrı menü oluşturmanıza imkan sağlar.

Slider (Manşet) Alanı

Anasayfada bulunan manşet kısmına istediğiniz bir metni ve resmi kolayca ekleyebilirsiniz. Slider alanı için wordpress admin panelinde özel bir giriş alanı bulunmaktadır.

Özel Anasayfa Dizilimi

Anasayfa oluşturma eklentisi ile temaya özgü özel anasayfa bileşenlerini kullanarak istediğiniz görünümde anasayfa oluşturabilirsiniz. Ayrıca sayfa oluşturma eklentisi ile iletişim, hakkımızda gibi sayfalarıda dizayn edebilirsiniz.

Anasayfa Bileşenleri

Kurumsal Şirket temamızda 13 farklı anasayfa bileşeni mevcuttur. Bu bileşenleri kullanarak istediğiniz görünümde bir anasayfa oluşturabilirsiniz.

100% Seo Uyumlu Kodlama

WordPress kurumsal temamız seo kurallarına uygun olarak html5 ve css3 teknikleri kullanılarak kodlanmıştır.

Çoklu Dil Desteği

Temayı ister Türkçe olarak kullanın isterseniz çok basit şekilde dil dosyasını istediğiniz dile çevirerek ingilizce yada almanca gibi farklı bir dildeki sitenizde kolayca kullanabilirsiniz.

Galeri Sayfa Şablonu

Galeri sayfalarınızda kullanabileceğiniz özel galeri şablonu bulunmaktadır. Fotoğraflarınızı wordpress galeri sistemi ile kolayca ekleyip başka bir ayar yapmada gösterebilirsiniz.

Sayfa Ayarları

Sayfa eklerken sidebar alanını sağ ve sola alabileceğiniz gibi isterseniz tam sayfa olarakda yayınlayabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Firmanıza ait telefon, adres, mail ve google maps üzerinden konumunuzu kolayca tema ayarlarından tek seferde ekleyebilirsiniz.

Sosyal Hesaplar

Hosting Billing Automation by WISECP
Top